Szkolenia AFF/SL

AFF to skrót od ang. Accelerated Freefall, amerykańskiego systemu szkolenia, popularnego obecnie już na całym świecie. Jest to najszybsza i najbardziej efektywna z wynalezionych do tej pory metod szkolenia skoczków spadochronowych. 

 

AFF to nic innego, jak trening w kontrolowanych, realnych warunkach, czyli podczas swobodnego spadania.

 

Jak wygląda szkolenie? Po zajęciach z teorii i ćwiczeniach na ziemi, student AFF wyskakuje razem z dwoma instruktorami z samolotu na wysokości 4000 m. Instruktorzy lecą tuż przy nim, w razie potrzeby trzymając go i dają studentowi sygnały pomagające mu skorygować swoją sylwetkę. Cały skok jest nagrywany i później omawiany uczniowi.

 

Przeciętnemu uczniowi wystarcza 5 – 7 skoków, by skakać już samodzielnie, tzn. spadać stabilnie i w bezpiecznej pozycji otworzyć spadochron.

 

Jesteś z Wrocławia, Opola, Lubina, Świdnicy, Oleśnicy, Zgorzelca lub Wałbrzycha? Wybierz się na szkolenia AFF, opanuj przestworza!


 

Zapisz się na AFF

Wybierz opcję:
Wybierz datę:
Telefon kontaktowy:
Twoje imię:
Twoje nazwisko:
Twój adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Skydive Wrocław Sp.z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Skydive Wrocław Sp.z o.o., ul. Kleczkowska 49a/77, 50-227 Wrocław. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Akceptuje regulamin.
 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
 - zdjecie nr: 8
 - zdjecie nr: 9

Lokalizacja skoków

Szymanów - Lotnisko EPWS

Mirosławice - Lotnisko EPMR

Zasmakuj wrażeń -
wyskocz z 4000 metrów!
Do skoków tandemowych nie są wymagane żadne badania lekarskie, nie jest wymagane także szkolenie. Idea skoków tandemowych jest prosta – za całość bezpieczeństwa odpowiada doświadczony instruktor podczas gdy pasażer ma maksymalnie się wyluzować i świetnie się bawić spadając z prędkością 200 km/h.

Jesteś z Wrocławia, Legnicy, Opola, Zgorzelca, Lubina czy Wałbrzycha? Już teraz możesz oddać się wspaniałej przygodzie jaką jest skok ze spadochronem w asyście instruktora.

Obserwuj nas
Adres siedziby
Skydive Wrocław Sp.z o.o.
ul. Kleczkowska 49a/77
50-227 Wrocław
tel: 797 967 979
e-mail: kontakt@skydive.wroclaw.pl
Wykonanie: DevilArt