Szkolenia AFF/SL

AFF (Accelerated Freefall), amerykański system szkolenia, popularny obecnie już na całym świecie. Jest to najszybsza i najbardziej efektywna z wynalezionych do tej pory metod szkolenia skoczków spadochronowych. 

 

AFF to nic innego, jak trening w kontrolowanych, realnych warunkach, czyli podczas swobodnego spadania.

 

Jak wygląda szkolenie? Po zajęciach z teorii i ćwiczeniach na ziemi, student AFF wyskakuje razem z dwoma instruktorami z samolotu na wysokości 4000 m. Instruktorzy lecą tuż przy nim, w razie potrzeby trzymając go i dają studentowi sygnały pomagające mu skorygować swoją sylwetkę. Cały skok jest nagrywany i później omawiany uczniowi.

 

Przeciętnemu uczniowi wystarcza 5 – 7 skoków, by skakać już samodzielnie, tzn. spadać stabilnie i w bezpiecznej pozycji otworzyć spadochron.

 

SL (Static line) szkolenie spadochronowe metodą na linę

 

SL to tradycyjny stosowany od wielu lat zarówno w lotnictwie cywilnym jak i wojskowym sposód szkolenia. 

 

Na czym polega?

Po szkoleniu teoretycznym i praktyce naziemnej student samodzielnie wyskakuje z samolotu z wysokości ok. 1000 m. Jego spadochron za pomocą liny wyciągającej jest podczepiony do liny desantowej, znajdującej się na pokładzie samolotu. Tuż po wyskoku spadochron otwiera się samoczynnie, a skoczek leci na pełnej czaszy.

 

Maksymalna waga skoczka to 95kg

 

 

 


 

Zapisz się na AFF/SL (max. 95 kg)

Wybierz opcję:
Wybierz datę:
Telefon kontaktowy:
Twoje imię:
Twoje nazwisko:
Twój adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Skydive Wrocław Sp.z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Skydive Wrocław Sp.z o.o., ul. Kleczkowska 49a/77, 50-227 Wrocław. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Akceptuje regulamin.
 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
 - zdjecie nr: 8
 - zdjecie nr: 9

Lokalizacja skoków

Aeroklub Leszczyński, Szybowników 28, 64-100 Leszno

Szymanów - Lotnisko EPWS (lądowisko)

Zasmakuj wrażeń -
wyskocz z 4000 metrów!
Do skoków tandemowych nie są wymagane żadne badania lekarskie, nie jest wymagane także szkolenie. Idea skoków tandemowych jest prosta – za całość bezpieczeństwa odpowiada doświadczony instruktor podczas gdy pasażer ma maksymalnie się wyluzować i świetnie się bawić spadając z prędkością 200 km/h.

Jesteś z Wrocławia, Legnicy, Opola, Zgorzelca, Lubina czy Wałbrzycha? Już teraz możesz oddać się wspaniałej przygodzie jaką jest skok ze spadochronem w asyście instruktora.

Obserwuj nas
Adres siedziby
Skydive Wrocław Sp.z o.o.
ul. Kleczkowska 49a/77
50-227 Wrocław
tel: 7979 6 7979
e-mail: kontakt@skydive.wroclaw.pl
Wykonanie: DevilArt