O nas

Skydive Wrocław to jedyna strefa spadochronowa działająca na terenie lądowiska Aeroklubu Wrocławskiego w Szymanowie (4 km od granic miasta). To miejsce, które powstało z pasji do spadochroniarstwa, a głównym celem jego istnienia jest dzielenie się radością, jaką dają skoki oraz wprowadzanie kolejnych osób w stan euforii, jaką daje swobodne spadanie w powietrzu ze spadochronem na plecach.

 

Skydive Wrocław to prawdziwa rewolucja na wrocławskim niebie – po raz pierwszy w historii lokalnego skydivingu (od maja 2014 r.) przy samym mieście działa strefa spadochronowa, gdzie można skakać z 4000 m. Założycielem Skydive Wrocław jest Krzysztof „Wiśnia” Wiśniewski, związany ze spadochroniarstwem od ponad 20 lat. Pasjonat skoków, instruktor spadochronowy z uprawnieniami Static Line, AFF, tandem pilot, rigger, egzaminator Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Maniak sprzętu i nowinek technicznych w dziedzinie skydivingu, ale przede wszystkim otwarty i uśmiechnięty człowiek, który chce i potrafi dzielić się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem.

 

Dzięki powstaniu Skydive Wrocław mieszkańcy miasta i całej aglomeracji, a także regionu nareszcie mogą skoczyć w tandemie na miejscu – nie szukając innych daleko położonych stref lub rozpocząć przygodę ze szkoleniem spadochronowym.
Zapraszamy! Niebo nad Wrocławiem stoi przed Wami otworem.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
 - zdjecie nr: 8
 - zdjecie nr: 9

Lokalizacja skoków

Aeroklub Leszczyński, Szybowników 28, 64-100 Leszno

Szymanów - Lotnisko EPWS (lądowisko)

Zasmakuj wrażeń -
wyskocz z 4000 metrów!
Do skoków tandemowych nie są wymagane żadne badania lekarskie, nie jest wymagane także szkolenie. Idea skoków tandemowych jest prosta – za całość bezpieczeństwa odpowiada doświadczony instruktor podczas gdy pasażer ma maksymalnie się wyluzować i świetnie się bawić spadając z prędkością 200 km/h.

Jesteś z Wrocławia, Legnicy, Opola, Zgorzelca, Lubina czy Wałbrzycha? Już teraz możesz oddać się wspaniałej przygodzie jaką jest skok ze spadochronem w asyście instruktora.

Obserwuj nas
Adres siedziby
Skydive Wrocław Sp.z o.o.
ul. Kleczkowska 49a/77
50-227 Wrocław
tel: 7979 6 7979
e-mail: kontakt@skydive.wroclaw.pl
Wykonanie: DevilArt