Skoki w tandemie

Skok w tandemie to najszybsza i najprostsza droga do przeżycia emocji, jakie daje skok spadochronowy.  To niesamowita przygoda, którą trudno porównać z jakąkolwiek inną formą przeżycia. Jak wygląda skok? Najpierw pasażer ubierany jest w kombinezon i  specjalną uprząż. Podczas kilku minut szkolenia dowiaduje się, z jakich etapów składa się skok spadochronowy i w jaki sposób trzeba się wtedy zachowywać. Ćwiczy też sylwetkę do swobodnego spadania.

 

Potem wsiada z tandem pilotem do samolotu. Po ok.20 min. wyskakują i przez prawie minutę spadają z prędkością ponad 200 km/h! Potem tandem pilot otwiera spadochron i po kilku minutach szybowania po niebie ląduje na lotnisku.

 

Czy skoki w tandemie są bezpieczne?

 

Oczywiście, że tak.

 

Wbrew pozorom jest to jedna z najbezpieczniejszych dyscyplin lotniczych. A to dlatego, że od początku do samego końca, cały skok wykonywany jest przez doświadczonego tandem pilota, restrykcyjnie przestrzegającego zasad bezpieczeństwa. Skakać w tandemie mogą wszyscy, nawet dzieci i seniorzy. Wśród naszych pasażerów były też osoby niepełnosprawne. Wymagane jest minimum 120 cm wzrostu (w przypadku dzieci) i maksymalnie 110 kg wagi (w przypadku dorosłych).

 

Jesteś z Wrocławia, Legnicy, Opola, Zgorzelca, Lubina czy Wałbrzycha? Spełnij swoje marzenie lub spraw komuś niespodziankę wykupując mu voucher na skok tandemowy!

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3

Lokalizacja skoków

Aeroklub Leszczyński, Szybowników 28, 64-100 Leszno

Szymanów - Lotnisko EPWS (lądowisko)

Zasmakuj wrażeń -
wyskocz z 4000 metrów!
Do skoków tandemowych nie są wymagane żadne badania lekarskie, nie jest wymagane także szkolenie. Idea skoków tandemowych jest prosta – za całość bezpieczeństwa odpowiada doświadczony instruktor podczas gdy pasażer ma maksymalnie się wyluzować i świetnie się bawić spadając z prędkością 200 km/h.

Jesteś z Wrocławia, Legnicy, Opola, Zgorzelca, Lubina czy Wałbrzycha? Już teraz możesz oddać się wspaniałej przygodzie jaką jest skok ze spadochronem w asyście instruktora.

Obserwuj nas
Adres siedziby
Skydive Wrocław Sp.z o.o.
ul. Kleczkowska 49a/77
50-227 Wrocław
tel: 7979 6 7979
e-mail: kontakt@skydive.wroclaw.pl
Wykonanie: DevilArt