Opinie

Jesteś naszym Klientem. Odbyłeś z nami skok i chciałbyś się podzielić swoimi wrażeniami?

 

Napisz kilka słów o swoich odczuciach, których doświadczyłeś podczas skoku.

Dodaj swoją opinię

Dodane opinie

Na mój wieczór kawalerski chłopaki przed imprezą zabrali mnie w ramach niespodzianki na skok spadochronowy w tandemie. Było to dla mnie kompletne zaskoczenie. Na miejscu okazało się jednak, że z pełnym luzem skakały też kobiety więc i ja szybko się wyluzowałem. Zdecydowanie polecam!
Rafał
02-10-2019
Nareszcie można we Wrocławiu skoczyć ze spadochronem z prawdziwych 4000 metrów. Na możliwość skoku w tandemie w moich okolicach czekałam kilka lat. Wprawdzie była możliwość skoków szkolnych "na linę" ale nie czułam, aby to było dla mnie. Dzięki ekipie "SkyDive Wrocław" spełniłam marzenie życia i to bez stresu.
Kasia
04-08-2019
Na urodziny moi przyjaciele wręczyli mi voucher na skok spadochronowy. Dobrze wiedzieli, że od zawsze chciałam skoczyć. Podczas skoku towarzyszyły mi emocje nie do opisania. Spadanie z prędkością 200 km/h to świetna sprawa.
Basia
16-06-2019
Skok w tandemie dostałem od żony jako prezent gwiazdkowy i czekałem aż pół roku, zanim zdecydowałem się zadzwonić i umówić na skok. A okazał się on najlepszym przeżyciem, jakie mogłem tylko sobie wyobrazić. Dziękuję całej załodze Skydive Wrocław za niezapomniane wrażenia, będę Was wspominał do końca życia:))
Marcin
10-05-2019
Zasmakuj wrażeń -
wyskocz z 4000 metrów!
Do skoków tandemowych nie są wymagane żadne badania lekarskie, nie jest wymagane także szkolenie. Idea skoków tandemowych jest prosta – za całość bezpieczeństwa odpowiada doświadczony instruktor podczas gdy pasażer ma maksymalnie się wyluzować i świetnie się bawić spadając z prędkością 200 km/h.

Jesteś z Wrocławia, Legnicy, Opola, Zgorzelca, Lubina czy Wałbrzycha? Już teraz możesz oddać się wspaniałej przygodzie jaką jest skok ze spadochronem w asyście instruktora.

Obserwuj nas
Adres siedziby
Skydive Wrocław Sp.z o.o.
ul. Kleczkowska 49a/77
50-227 Wrocław
tel: 7979 6 7979
e-mail: kontakt@skydive.wroclaw.pl
Wykonanie: DevilArt